keramická dílna HLINĚNKA

Keramická dílna Hliněnka

maca.mackova@seznam.cz

http://keramikahlinenka.cz/

sobota 16. prosince 2017

Předvánoční čas

Tento víkend je u nás už konečně cítit vůně cukroví, sice jsem neupekala perníčky, které peču každý rok a holky mi to patřičně vyčetly. Slibuji děvčata moje, že se za rok polepším. Před chvilkou jsem dolepila linecké a namočila banánky do čokošky, ostatní je už pěkně uložené v chladnu. Nepeču nějaké obrovské množství a ani žádné kreace nevytvářím. Peču jen to, co se u nás vždycky zbaští.
Nazdobeno už také máme a světýlka jsou všude kam se oko vrtne. Já to prostě miluju a myslím, že i má rodina. V týdnu jsem byla s Áďou za Ježíškem a při té příležitosti jsme se spolu stavily na trzích, kde jsem dostala kytičku jmelí. Díky dcero má. A na závěr jsme zašly na dobrou kávu, hezky jsme si to užily, popovídaly jsme si, zavzpomínaly na loňské Vánoce, které jsme trávily odděleně a ukápla i slzička. Jsem vděčná za to, že jsme opět všichni spolu, že mám skvělou rodinu, kterou nerozdělí ani oceán.
Ježíšku na křížku, to jsem se zase rozněžnila, ale fakt jsem ráda, věřte.Jo, a kdyby někdo z vás toužil mít doma ještě do vánoc tu mísu ze které jsem udělala letos adventní svícen, tak mi tam zbyla jedna velká a jedna malá.
Klidně mi ještě rychle napište.


Zpomalte!
Všem přeji krásný adventní čas
Hliněnka

2 komentáře:

 1. Ahooj Marcelko,
  máte to doma nádherně nazdobené a útulné :)

  Krásné Vánoce!
  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné fotečky Marcelko...Také přeji krásný adventní čas a poklidné Vánoce....S:-)

  OdpovědětVymazat