keramická dílna HLINĚNKA

Keramická dílna Hliněnka

maca.mackova@seznam.cz

http://keramikahlinenka.cz/

neděle 26. února 2017

Jezero Milada

Miladu máme na dosah. Je to tady fajn, v létě jezdíme kolem na kolech a teď chodíme krmit kačeny a těšíme se na teplo. V jezeře se dá i koupat, máme tu spoustu pláží a letos se dočkáme i asfaltu kolem dokola, což bude super i na kolečkáče. Nejsem si úplně jistá, ale myslím, že je to kolem dokola asi 12km.Takhle byla zmordovaná naše Máša po procházce :)Jdu si uvařit čaj a usadit se ke Kouzelným bylinkám.
Taky je tak rádi sledujete? V květnu se těším na workshop o bylinkách na který jsem se přihlásila i s Kájou. Budeme na louce poznávat a sbírat bylinky. Těším se moc.

Klidný večer vám všem přeji
vaše Hliněnka


6 komentářů:

 1. Krásné fotky. 😃 Kouzelné bylinky miluji. Úplně jsem zapoměla, že začala nová řada. Děkuji za připomenutí. 😃 Užijte si workshop, určitě to bude parádní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc. Bylinky mají u nás doma své místo. Rádi je používáme, nejen na léčení, ale i na vaření.
   Krásné jarní dny

   Vymazat
 2. Takové procházky mám moc ráda také. A na Kouzelné bylinky jsem úplně zapomněla, musím to příště napravit, díky za připomenutí.
  Ála

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já je taky miluju, jen tak se toulat a nemyslet na čas. Krásný skoro jarní čas

   Vymazat
 3. Krásné fotky :-) V Ústí nad Labem mám kamarádku, tak až se k ní zase vypravíme, ráda se na Miladu podívám.
  Máša je nádherná :-) My jsme měli Bertíka, ale bohužel se s námi první listopadový den loňského roku rozloučil :-( No, měl už svůj věk, jistě se má tam nahoře dobře, ale smutno nám je.
  A děkuji za připomenutí Kouzelných bylinek, také jsem zapomněla.

  OdpovědětVymazat
 4. Marcelko, jezero Milada vůbec neznám, ale vypadá to tam nádherně, ta krajina kolem je úžasná! A jestli vám tam skutečně kolem dokola udělají asfaltovou stezku, bude to ještě větší paráda. :-) Lidé se tam vyřádí na kole, bruslích nebo jen tak při procházkách... Je fajn, když lidé mají snahu taková pěkná místa ještě zlepšovat. :-)
  Teď v zimě je příroda ještě taková smutná, šedivá... a mě se moc líbí, jak jste ji rozsvítili svým barevným oblečením! :-) :-)
  Máša vypadá spokojeně a unaveně, takovou prochajdu si musela moc užít. :)

  OdpovědětVymazat